SFR16S0001621FA500
MFR.Part #
SFR16S0001621FA500
JLCPCB Part #
C1377800
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS