SFR16S0001608JA500
MFR.Part #
SFR16S0001608JA500
JLCPCB Part #
C1376275
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS