SFR16S0001502JA500
MFR.Part #
SFR16S0001502JA500
JLCPCB Part #
C3505218
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS