SFR16S0001203FR500
MFR.Part #
SFR16S0001203FR500
JLCPCB Part #
C1753303
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS