SFR16S0001004JR500
MFR.Part #
SFR16S0001004JR500
JLCPCB Part #
C1750019
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS