SFR16S0001002JA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0001002JA500
JLCPCB Part #
C1368678
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS