SBYV28-150-E3/54
MFR.Part #
SBYV28-150-E3/54
JLCPCB Part #
C17325612
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@3.5A 150V 20ns 3.5A 5uA@150V DO-201AD Switching Diodes ROHS