SBYV27-150-E3/54
MFR.Part #
SBYV27-150-E3/54
JLCPCB Part #
C17665390
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+150℃ 1.07V@3A 150V 15ns 2A 5uA@150V DO-204AC(DO-15) Switching Diodes ROHS