SBYV27-100-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SBYV27-100-E3/54
JLCPCB Part #
C361310
Package
DO-15
Description
-55℃~+150℃ 1.07V@3A 100V 15ns 2A 5uA@100V DO-15 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS