SA51CAHE3/54
MFR.Part #
SA51CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1980707
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 500W@10/1000us 51V 56.7V 6.1A 82.4V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS