SA28CAHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA28CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1980719
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 11A 1uA 28V 31.1V 45.4V 500W@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS