SA18AHE3/54
MFR.Part #
SA18AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980586
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 17.1A 18V 1uA 20V 29.2V 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS