SA15AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA15AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980588
Description
15V 16.7V 1uA 20.5A 24.4V 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS