SA13A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA13A-E3/54
JLCPCB Part #
C1975667
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 23.3A 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS