SA12AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA12AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980606
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
12V 13.3V 19.9V 1uA 25.1A 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS