SA120AHE3/54
MFR.Part #
SA120AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980597
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 1uA 2.6A 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS