SA11CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA11CA-E3/54
JLCPCB Part #
C3700095
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 27.5A 500W Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS