SA110CAHE3/54
MFR.Part #
SA110CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1980773
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 1uA 2.8A 500W@10/1000us Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS