SA110AHE3/54
MFR.Part #
SA110AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980402
Description
110V 122V 177V 1uA 2.8A 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS