SA10AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA10AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980409
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 1uA 29.4A 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS