S102K29Y5PN63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S102K29Y5PN63J5R
JLCPCB Part #
C1620956
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS