RWR89S2501FRBSL
MFR.Part #
RWR89S2501FRBSL
JLCPCB Part #
C3474207
Description
-55℃~+250℃ 2.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors