RWR89NR806FRB12
MFR.Part #
RWR89NR806FRB12
JLCPCB Part #
C1470808
Description
-55℃~+250℃ 3W 806mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors