RWR89NR499BRS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89NR499BRS73
JLCPCB Part #
C3505137
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 499mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors