RWR89N17R8FRB12
MFR.Part #
RWR89N17R8FRB12
JLCPCB Part #
C1463278
Description
-55℃~+250℃ 17.8Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors