RWR89N1781FRB12
MFR.Part #
RWR89N1781FRB12
JLCPCB Part #
C1463173
Description
-55℃~+250℃ 1.78kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors