RWR89N14R7FRB12
MFR.Part #
RWR89N14R7FRB12
JLCPCB Part #
C1463272
Description
-55℃~+250℃ 14.7Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors