RWR89N1001FRS73
MFR.Part #
RWR89N1001FRS73
JLCPCB Part #
C1834440
Description
-55℃~+250℃ 1kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors