RWR89N1001FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89N1001FRB12
JLCPCB Part #
C1463281
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 1kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors