RWR84S1R65FRB12
MFR.Part #
RWR84S1R65FRB12
JLCPCB Part #
C1478675
Description
-55℃~+250℃ 1.65Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors