RWR82S1R10FRB12
MFR.Part #
RWR82S1R10FRB12
JLCPCB Part #
C1456453
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 1.5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors