RWR81SR750FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81SR750FRB12
JLCPCB Part #
C1466217
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors