RWR81S5900BRB12
MFR.Part #
RWR81S5900BRB12
JLCPCB Part #
C1483474
Description
-55℃~+250℃ 1W 590Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors