RWR81S2R15FRB12
MFR.Part #
RWR81S2R15FRB12
JLCPCB Part #
C1450751
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.15Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors