RWR81NR442FRS73
MFR.Part #
RWR81NR442FRS73
JLCPCB Part #
C3518292
Description
-55℃~+250℃ 1W 442mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors