RWR81NR392FRB12
MFR.Part #
RWR81NR392FRB12
JLCPCB Part #
C1478389
Description
-55℃~+250℃ 1W 392mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors