RWR81N4020FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81N4020FRB12
JLCPCB Part #
C1466121
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 402Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors