RWR81N2R94FSS70
MFR.Part #
RWR81N2R94FSS70
JLCPCB Part #
C1837431
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.94Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors