RWR81N2R74FRB12
MFR.Part #
RWR81N2R74FRB12
JLCPCB Part #
C1465547
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.74Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors