RWR81N2R61FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81N2R61FRB12
JLCPCB Part #
C1465583
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.61Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors