RWR81N1820FRB12
MFR.Part #
RWR81N1820FRB12
JLCPCB Part #
C1465874
Description
-55℃~+250℃ 182Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors