RWR80S4R53FRB12
MFR.Part #
RWR80S4R53FRB12
JLCPCB Part #
C1458226
Description
-55℃~+250℃ 2W 4.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors