RWR80S2501FRS73
MFR.Part #
RWR80S2501FRS73
JLCPCB Part #
C3553109
Description
-55℃~+250℃ 2.5kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors