RWR80S1580FRB12
MFR.Part #
RWR80S1580FRB12
JLCPCB Part #
C1455702
Description
-55℃~+250℃ 158Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors