RWR80S13R0FSS73
MFR.Part #
RWR80S13R0FSS73
JLCPCB Part #
C3506666
Description
-55℃~+250℃ 13Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors