RWR74S6R04FRB12
MFR.Part #
RWR74S6R04FRB12
JLCPCB Part #
C1450217
Description
-55℃~+250℃ 5W 6.04Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors