RWR74S4021FRB12
MFR.Part #
RWR74S4021FRB12
JLCPCB Part #
C1450267
Description
-55℃~+250℃ 4.02kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors