RWR74S1R54FRB12
MFR.Part #
RWR74S1R54FRB12
JLCPCB Part #
C1449768
Description
-55℃~+250℃ 1.54Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors