RWR74NR200FRB12
MFR.Part #
RWR74NR200FRB12
JLCPCB Part #
C1471001
Description
-55℃~+250℃ 200mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors