RWR74N1500FRB12
MFR.Part #
RWR74N1500FRB12
JLCPCB Part #
C1464938
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors